Panna a jégen

Szécsi Anna

A Gesztenyéskert Óvoda tagja, Forgó Panna bemutatta első kűrjét.

received_109862275731368820200808_094232

A Bóbita csoport tagja, Forgó Panna először 2019-ben húzott a lábára korcsolyát. Ekkor alig volt három éves, de a jég szeretete egyértelmű volt, hiszen Bence, a testvére ekkor már javában jégkorongozott, sokszor együtt nézték a meccseket. Megkezdte az ismerkedést a jéggel, Szakál Katalin - Lina - magyar bajnok műkorcsolyázó irányítása alatt. Most maga mögött tudhat kettő edzőtábort is, amit minden nyáron megrendeznek Sátoraljaújhelyen.

A hétvégén Panna, talán a szakosztály legfiatalabb versenyzőjeként eljött az idő a legelső megmérettetésre, ami, bár kis létszámú, de nagyon lelkes közönség előtt zajlott. Pannának az örömöt a sikeres kűr (szabadon választott gyakorlat) jelentette.

_dsc0271

"A felkészülését segítette Szakál Katalin - magyar bajnok műkorcsolyázó, Vágó Jácint - magyar bajnok műkorcsolyázó,mindkettőjüknek hálás köszönet! Külön köszönet illeti Szőke Attilát, mindenki Attila bácsiját, a hatvani Gigászok vezetőjét, aki megálmodta és megvalósította, valamint biztosította a jeget a sportolni szerető gyermekek számára. Továbbá köszönet illeti még Kertész Gabriellát, aki szintén sokat dolgozik az utánpótlás nevelésében. "

Tamás, Panna apukája

Panna első útja az óvoda után a jégpályára vezet, ahol figyelemmel és szorgalommal gyakorol. Reméljük, hogy egyszer érte is izgulhatunk majd a téli olimpiai játékokon.

GRATULÁLUNK PANNA!